Forum o Tibi i Nie Tylko ®

Forum o tibi i nie tylko

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witam -------------------------------- Zapraszam na forum o tibi Adress: www.tibiaiots.fora.pl Ja nie daje warów za nic więc zapraszam serdecznie Nowe Forum ^^ Oddam te forum: 8668028 Adress:www.tibia29.pun.pl

#1 2009-01-30 20:56:38

Dawidek

Administrator pun.pl

8668028
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 90
Punktów :   10 
Ostrzeżenia: 0/10 (0)
Zespól: [AT]Avesta Team
WWW

Regulamin Dzialu Narzędzia OT

Regulamin działu Narzędzia OT

1. Podajemy linki wyłącznie do narzędzi ot (map edytorów, ip changerów, itp.). Jeśli to możliwe, załączamy także ich opis, ew. zdjęcia.
2. Stosujemy prefiksy (inaczej autor zostanie ukarany ostrzeżeniem). Prefiksy to kolorowe wyrazy, widniejące przed nazwą tematu, zawierające informacje o protokole Tibii. Jeśli nie da się określić protokołu narzędzia, zaznaczamy opcję "inne".
3. Pisząc post tylko oceniamy, bądź komentujemy dane narzędzie - niemile widziane są komentarze typu: "podoba mi się", "fajne 10/10", "ładne, może komuś się przyda" i tak dalej. To są tylko przykłady. W rzeczywistości paleta małowartościowych postów jest znacznie większa. Również jeśli zamierzasz posądzić kogoś o trojana lub keyloggera, taki post niepoparty żadnym dowodem w postaci swojego skanu zostanie odpowiednio ukarany.
4. Wszelkie prośby (np. o inny silnik lub jakieś narzędzie OT), spam, "chat" i rozmowy nie na temat będą usuwane, a autor nagradzany ostrzeżeniem. Od próśb o daną rzecz (silnik, narzędzie) służy dział Request!
5. Nowo wystawione narzędzie ma mieć skan! (www.virusscan.jotti.org lub www.virustotal.com) - zdjęcie skanu lub link do skanu. W przeciwnym wypadku, zostanie on usunięty, a autor nagrodzony ostrzeżeniem. Nie tolerujemy skanów pisanych (zwykły tekst), oraz skanów miniaturowych (niewyraźnych lub tak małych, że nie da się z nich nic wyczytać). Niedziałający skan (np. uszkodzony link) jest utożsamiany z jego brakiem.
6. Każdy temat z narzędziem musi posiadać link do jego pobrania, oraz skan tego pliku. Nie tolerujemy podawania linków w stylu hxxp://... (zamień xx=tt), czyli każda osoba dająca silnik musi posiadać wymagane 30 postów. W innym wypadku temat zostanie usunięty, a autor zbanowany. Wypadałoby także podawać linki w znacznikach: [.url]xxx[./url] (bez kropek rzecz jasna).
7. Narzędzie zamieszczone w temacie musi być sprawne. Programy, których najzwyklej w świecie nie będzie dało się włączyć, będą usuwane.
8. Niemile widziane są posty 'Już zasysam, przetestuję i dam edita'. Oceniaj narzędzie dopiero po sprawdzeniu go, nie wcześniej. Za każdy taki post, nawet jeśli później zostanie edytowany, będzie warn.

Administracja ma prawo w każdej chwili edytować regulamin.


...Ja wiem...Ty wiesz...My Wiemy...On Wie...
Click nakarm Wilczurek
Click nakarm DeMoN
www.cs-sxe.serwer.pl.tl zapraszam tych co lubią cs-a

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clanwars.pun.pl www.flirciarze.pun.pl www.swiat-cs.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.klanfreestyle.pun.pl